Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ermali & Elvana - Ç'është Më E Bukur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e Albumit:

Etnik Volumi 1

Këngë e Albumit:

Hitet Shqiptare 2003 Vol. 1

Këngë e Albumit:

Maratona E Kenges Popullore Qytetare (Vol. 3)

Orkestrimi:

Genti LakoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ç'është Më E Bukur" kënduar nga Ermali & Elvana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo TekstinDisqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017