Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Mamaqi - Fal Pak Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

mendja nje nate me la
mos ozt per njeri me tha
i vetem ne shpi rehat
pa shoke pa njeri si trap
dhoma u err u be nate
edhe pse driten e kisha hap
i ulur dhe ngrohte ne oxhak
ajri u ftoh zemra u plak

ref. x2
mjafton nje xhest i vogel
per tu kujtuar
se mos rri copy paste
nga viti kaluar
behu pak me i dashur
kete vit te ri
fal pak dashuri
fal pak dashuri

perseritje
Ermal Mamaqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/12/2015
Muzika: Ermal Mamaqi
Teksti: Ermal Mamaqi
Orkestrimi: Briz Musaraj


Ermal Mamaqi - Fal Pak Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fal Pak Dashuri".
3. Video është e këngës "Fal Pak Dashuri", por nuk këndohet nga Ermal Mamaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermal Mamaqi:


Komente 0