Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Mamaqi - Mall I Zjarrtë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Një mall i zjarrtë
të merr për mua
Në heshtje ti shëtit njëher
Nëse era e ngroht
Loz me flokët e tua
Ti dorën time do kesh ndjer.

Në vetminë tënde
Më kërkon mua
Përtej dritares
Sheh vec shii

Mos më thuaj se kurrë ske qarë
Shiu qe bie
Të sjell kaq mall

Më thirr do t'vij
S'të kam harruar
Me ty të ulem pranë

Një mall i zjarrtë
të merr për mua
Në qiellin tim
Fol një çast

Mos më thuaj se më ke harruar
Ky shi na solli
Pranë e pranë

Përtej dritares
Shiu ka pushuar
Më thirr të lutem vetëm një çast

2x
Mos më thuaj se kurrë ske qarë
Shiu qe bie
Të sjell kaq mall
Më thirr do t'vij
S'të kam harruar
Me ty të ulem pranë


Ermal Mamaqi - Mall I Zjarrtë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall I Zjarrtë".
3. Video është e këngës "Mall I Zjarrtë", por nuk këndohet nga Ermal Mamaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ermal Mamaqi:


Komente 0