Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Erman Salihu - Selfie  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/04/2016

2016-04-19T18:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Selfie" kënduar nga Erman Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Erman Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lorna - Selfie

Nje foto per mu baby
e bejm edhe crayzze
edhe sexy
po roba c zhvishemi
si po e don ta bieee
ma thuj si e don ti
menyra si po shef ti
duket qe ske pa duket qe ske pa me sy jo
gjithcka qe du edhe gjithcka qe bej
mduket e gjitha si loj mduket e gjitha si loj
jam krejt ndryshe nga tjerat jo smund tjem dot njesoj
jam krejt ndryshe nga tjerat jo smund tjem dot njesoj
kjo esht menyra si jam edhe si e jetoj
kjo eshte menyra si ndryshe gjerat i bej
nuk kam inate askend as nuk xhelozoj
thjesht ma shpifin kur dalin tgjitha njesoj

Valbona Xeka - Selfie

me shfaqesh ti ne cdo vend
me shoqet vjen vec ti shkelqen
rrak tak tak tak zemra me bon
kur me shikon ti me frikson

me shfaqesh ti ne cdo vend
me shoqet vjen vec ti shkelqen
rrake tak tak tak zemra me bon
ne telefon nje selfie me con

(ref2)

selfie selfie selfie me mu zemer ti po don
a a a a afrohu pak qe ta bojm
selfie selfie selfie me mu zemer ti po don
ne telefon afrohu selfien ta bojm

me shfaqesh ti ne cdo vend
me shoqet vjen vec ti shkelqen
rrak tak tak tak zemra me bon
kur me shikon ti me frikson

me shfaqesh ti ne cdo vend
me shoqet vjen vec ti shkelqen
rrake tak tak tak zemra me bon
ne telefon nje selfie me con

(ref4)

selfie selfie selfie me mu zemer ti po don
a a a a afrohu pak qe ta bojm
selfie selfie selfie me mu zemer ti po don
ne telefon afrohu selfien ta bojm

selfie selfie selfie
Më Shumë Këngë Nga Erman Salihu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet