Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermelinda Bixhaku & Haxhi Arapi - Flake Te Ndizet Gjirokastra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Haxhi Arapi: Vec nje fjal foli Cecisi Malet ne vend i levizi tha vatanin se leshojm ja te vdesim ja te rrojmë.Per ty kenges do ja marre o qytet Margaritar per ty kenges do ja marre o qytet Margaritar.Moj vajza gjirokastrite e bukur si Rreze drite ne dasem vallen e tunde sonte je veshur me lunxhe.per ty kenges do ja marr o qytet Margaritar3×


Ky tekst u dërgua nga SinajErmelinda Bixhaku & Haxhi Arapi
Publikimi: 08/07/2021
Muzika: Genci Malaj
Teksti: Genci Malaj & Armand Trebicka
Klarinete Renato Lici
Violin Marsel Muka
Llahute Adi Celmeta
Def Klodjan XheliliErmelinda Bixhaku & Haxhi Arapi - Flake Te Ndizet Gjirokastra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flake Te Ndizet Gjirokastra".
3. Video është e këngës "Flake Te Ndizet Gjirokastra", por nuk këndohet nga Ermelinda Bixhaku & Haxhi Arapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermelinda Bixhaku:


Komente 0