Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
BIOGRAFIA: Ermi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtarja e talentuar nga Gjilani është futur fuqishëm në skenën muzikore në vendin tonë. Më datë 29 Nëntor 2016, Ermi publikon videoklipin "Buzen Teme". Më datë 25 Janar 2017, Ermi publikon videoklipin "Rollin Rollin". Më datë 20 Dhjetor 2017, Ermi publikon videoklipin "Psikopat". Më datë 23 Qershor 2018, Ermi publikon videoklipin "Badgal". Muzika e këngës u punua nga Cricket, teksti u shkrua nga Elinel. Videoklipi u prodhua nga ND ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eronida

Suanita

Mjellma Berisha

Fatjona Kuçi

Stelina

Njomza Kallaba

Tringa Kay

Monika Salihu

Ana Kabashi

Vesa Smolica

Tags: Ermi, Ermi Gjergji


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet