Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermir Taja - Zoti Ngopi Shpirtin Tim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/06/2018

2018-06-07T12:38:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zoti Ngopi Shpirtin Tim" kënduar nga Ermir Taja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ermir Taja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ermir Taja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet