A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ermira Babaliu - Ne S'me Do, Me Pervelo


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Pres ..."


E mban mend sa te kam dashur???
tani me sme do...
gjithe premtimet i harrove
dhe nje tjeter dashuron

Mos pande se sgjej nje tjeter
qe ta ket syrin e zi
vec buzeqeshja jote e embel
me dogji me beri hi...

U vyshken lulet e majit
ato celen perseri
te vjetrat i mbuloj bora
tani vjen beharri ri

Me duaj mua te shkreten
dhe me shpirt me dashuro
behu zjarr si zjarr rrufeje
ne sme do me pervelo...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019