A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ermira Babaliu - Destinacion


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/07/2012

2012-07-24T15:56:29


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Destinacion" kënduar nga Ermira Babaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ermira Babaliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mariza Ikonomi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qe kur ti ike
Asgje jo nuk me ngroh
Jo nuk trishtohem jo me
Pse ndjenja me kaq mbaroi

Me ty gjeta forcen
Per nje destinacion
Ti ike larg
Me le ne iluzion

Sikur loja te ish ndryshe
Imagjinoj imagjinoj
Tashme e kam humbur
E pranoj e pranoj
Edhe pse nuk ndjehem vetem
Je ai qe une enderroj
Por ndoshta nje dite kjo loje
Ne nje destinacion do na coj

S’te them dot bye bye s’te them dot baby
Veshtir te t’them
Dhe pse gjithshka qe lam
ish vec nje mendim neper ereMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019