Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Kola - Bjondina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Jo Jo Nga Une, S'do Ta Mesoni Ke Dashuroj
Vdes Edhe Emrin, Te Me Besoni S'jua Tregoj

Ref. 2x
Merrjani Kenges Bashke Me Mua Deri Ne Agim
Eshte Biondine Dhe Une E Dua Deri Ne Adhurim

Dhe Dashurine S'ja Kam Treguar As Vet Asaj
Brenda Ne Zemer E Mbaj E Ruaj Te Fshete E Mbaj

Ref. 2x
Merrjani Kendes Bashke Me Mua Deri Ne Agim
Eshte Biondine Dhe Une E Dua Deri Ne Adhurim

Bej C'te Me Thote Dhe Çfare Te Doje Asgje S'e Ndal
Dhe Shpirtin Tim Po Te Ma Kerkoje Me Gaz Ja Fal

Ref. 2x
Merrjani Kendes Bashke Me Mua Deri Ne Agim
Eshte Biondine Dhe Une E Dua Deri Ne Adhurim

Jo Jo Kure S'do Ta Mesoni Ke Dashuroj
Edhe Gjithe Boten Po Te Ma Kerkoje Do Ja Dhuroj

Ref. 2x
Merrjani Kendes Bashke Me Mua Deri Ne Agim
Eshte Biondine Dhe Une E Dua Deri Ne AdhurimNuk kemi video për këtë këngë.


Ermira Kola
Publikimi: 24/06/2014
Festivali: Kenga Ime 2014


Ermira Kola - Bjondina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bjondina".
3. Video është e këngës "Bjondina", por nuk këndohet nga Ermira Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Kola:


Komente 1