Ik

Se duroj dot
Fjalen bosh
Me mire e patfhene
Se ashtu kot
Krekosjen me
Bla bla
Ku te gjithe
Te pyesin
Me fal po
C'tha?!
Cinizmin qe te
Gerryen si kancer
Pa kthim
Sharjet dhe fyerjet
Ne nje kuvendim
Pllaqosjet dhe
Qeshjet prapa kraheve
Mik
Edhe sikur prane
Askend mos kem ik

- Poezi nga Ermira Tafciu{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0