Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Extra Milioneri Per Lavdimin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Milioneri Paska Dal Me Lu Kqyr Sa Mir Shko Tuj Fluturu Ajde Ajde Ajde O Lavdimi Ku Po Knon Ernimi Sonte Leonoren Knoj O Veq Prej Gzimi
Milioneri Paska Dal Me Lu Kqyr Sa Mir Shko Tuj Fluturu Ajde Ajde Ajde O Lavdimi Ku Po Knon Ernimi Sonte Leonoren Knoj O Veq Prej Gzimi

Ne Datlindje Un Te Ti Jam Ardh Ne Banket Sonte Per Me Kall Ajde Ajde Adriani Vogel Ajde Ajde Ajde Te Pas Baba Ajde Te Pas Mama Ajde Leonora Princesha Vogel Ajde Leonora Ajde Leonora Princesha e Vogel Ajt Lavdim More Zotni Sot Kam Ardh Sot Ne Shpi Ku Po Knoj Sonte Me Shoqni Ajde Ajde Sonte Pi Ajde Bojna Parti Ajde Dej Sabah Ajde Veq Per Cafe Sonte PO Kendoj


Ky tekst u dërgua nga  DoOnnY


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ernim Ibrahimi - Extra Milioneri Per Lavdimin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Extra Milioneri Per Lavdimin".
3. Video është e këngës "Extra Milioneri Per Lavdimin", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0