Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Zemra Te Ndara Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ne fillim ne te dy kishim shum dashuri
E perse e humbem fajtor je dhe ti
Une ty te doja shum, e te gjitha ti pata fal
E tashi sje mo , prej zemres m'ke dal

(Ref)
Me zemra te ndara, te dy ne po jetojm
Dhe njeri-tjetrin, s'mund ta dashurojm
Fundi si do t'jet , zoti e din
Ishim te lumtur e shkatrrove ti

Mendjen tek mua e ke pas
Por tani u be shum von
Sepese sa te doja, ti s'do me harrosh
Une ty te doja shum, e te gjitha ti pata fal
E tashi sje mo , prej zemres m'ke dal

(Ref)x4
Me zemra te ndara, te dy ne po jetojm
Dhe njeri-tjetrin, s'mund ta dashurojm
Fundi si do t'jet , zoti e din
Ishim te lumtur, e shkatrrove ti


Ky tekst u dërgua nga Tony

Ernim Ibrahimi - Zemra Te Ndara
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Te Ndara".
3. Video është e këngës "Zemra Te Ndara", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0