Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernis Çili - I Want You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Want You" kënduar nga Ernis Çili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Brakaj G - I Want You

(KLAJVERT)
yeeh yeah
i don't want to see your booty
i just want to see your face
i don't want to see you dancing
i just want to know your name
i don't realy care about your man
just tell me where we do and tell me when
and if i want
i can get you
and if you want
you can't get me

(BrakajG)
Du me te then naj fjal spo me vin ne ment as nje sent
skalon dita nata un tyy pa t'permen COMON
afrohu pak du me t pas ma ngat
fjalet e tua ne zemer po me shkaktojn infrakt BABE
x2
ti ishe dije n'party
po te shifshin evrybody
shumica pussy pak si un qe zemren t'falin
x2
E ti je kon me te e ti je kon me
e ti je kon ti je kon ti je kon me te
x2
vet jam kon i pari ti e din se un sjam kon me
tash un nuk jam kon me

(KLAJVERT)
Nanana, I want you , i want you Nanana
If you want me too , want me too nanana
cause you are the only one i want tonight
i can make your life look like paradise
(Paradise paradise baby)

(BrakajG)
x2
Senet qe degjiova pse i the
zemer te lutem per djal tjeter mos me le

zemer per djal tjeter mos me le, sepse
se ti e din se si un ska me, mos rre
verte, kto fjal ske mi i ni me, sepse
ti je tu m kqyr en sy dhe sje tu thon asgje
dhe pyetja qe me rre esht ca menimi ke...
vet jam kon i pari ti e din se un sjam kon me
tash un nuk jam kon me

(KLAJVERT)
Nanana, I want you , i want you Nanana
If you want me too , want me too nanana
cause you are the only one i want tonight
i can make your life look like paradise
(Paradise paradise baby)

Kimi Salii - I Want You

Intro:
Hëoouuu Haaoouuu Hëoouuu ..
Baby girl "KIM SALI" its cooming for you
FllowMaster yeaahh..

Refren 2X:
Hey baby girl, i searching and i want you
You will be mine sunshine, i i i i love you

Hey baby girl, i searching and i want you
You will be mine sunshine, i i i want you

R&B 2x:
when i see her, in the street,
in the street, bitch in the street
she inspire, for my beat,
for my beat, baby for my beat

put the hand`s up, and shake you're ass
dalim n`qytet, edhe all eyes on us

put the hand`s up, and shake you're ass
dalim n`qytet, edhe all eyes on us

yeaah..

Refren 2X:
Hey baby girl, i searching and i want you
You will be mine sunshine, i i i i love you

Hey baby girl, i searching and i want you
You will be mine sunshine, i i i want you

YEAAH... THIS IS A NEW HIT, FROM
KIM SALI featuring FllowMaster...
Ladyes And Gentlemen LISTEN UPPP...

Yeah Happi vesht and listen :

Rep 2 :
Vjen #FllowMaster# Bejb, Tash ndrroje fletën
Ta kalli vitin komplet, 2014-tën
Hey beyb qoni durt nalt
N`rrug bojna foto, e n`kllab e bojna hot
Wuah thirri shoqet krejt krejt komplet
Rrall munesh me m`gjet "SINGLE", se kurr nuk rri vet
Napër qytet prap GANGSTA si n`mot
I KNOW YOU WANT ME, SE MKI PA N`SPOOOOOT

PUT THE HAND`S UP, AND SHAKIRAT
I hapin syt, kur na shohin kejt bashk
PUT THE HAND`S UP, AND SHAKIRAT
E Bojna fire nat per qdo nat

STYLE UNIKKAT, EDHE ZONIN T`VEQANT
Dalloj pej tjerve, si dijamant
STYLE UNIKKAT, EDHE ZONIN T`VEQANT
M`provo 1 her, tana m`lyp për qdo nat ..
"BEYB"

Refren 2X:
Hey baby girl, i searching and i want you
You will be mine sunshine, i i i i love you

Hey baby girl, i searching and i want you
You will be mine sunshine, i i i want you

Madonna - I Want You

I donÂ’t know why I thought that you could make me happy
These tears I cry for you are so hopeless, yeah
I donÂ’t know why I thought that we were going somewhere
But you grabbed your coat and you were out the door
And now I know you donÂ’t care

Chorus:
I know youÂ’re gonna take your love and run
I know you think IÂ’m the foolish one
I know youÂ’re gonna turn around and say goodbye
I know it

I used to think you were my pretty angel cominÂ’ down
Well now youÂ’ve just proven me wrong
What about the letters we have written
All the things weÂ’ve said and done
IÂ’ll just stand here while you count the battles

Chorus

But IÂ’m gonna cry for you
Cause thatÂ’s what you want me to do
No IÂ’m not gonna cry for you anymore

Chorus

Take your love and run from me
Is this the way loveÂ’s supposed to be
You donÂ’t think that I can see
But you canÂ’t fool me

But IÂ’m gonna cry for you
Cause thatÂ’s what you want me to do
No IÂ’m not gonna cry for you anymore

Chorus

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 01/12/2008Më Shumë Këngë Nga Ernis Çili:


Komente mbi këtë këngëErnis Çili - I Want You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Want You".
3. Video është e këngës "I Want You", por nuk këndohet nga Ernis Çili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.