Më mbaj mend (për 1 muaj)

ERO (Eroll Osmani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
  • Emri i Vërtetë:
  • Eroll Osmani
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: ERO (Eroll Osmani) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2020, Ero publikon albumin "Lakmitare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥Lakmitare (2020)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

11
6
7
12
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Granit Shala

Bekim Selami

Faton Thaqi

Besnik Sinani

Jeton Murati

Xhavit Lezi

Shkelzen Masholli

Rrem Gjakova

Luan Qallaku

Besi Avdo

Tags: Ero, Eroll Osmani


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet