Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Mos Thuj (Feat. Buk1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

mos thuj sen
se po du mija nis
qysh ke dasht vet e ke bitis
ki mu bo 1 dit pishman
se si un kerkush nuk t man
qather ma din ti vleren
sa tkom lut ti ma ke mshel deren
ti je lulja e pranveres
qysh ke mujt mem lan ti mu
vet me ndreq jeten
ok ok
koha e bon tveten...
sa mke fy ti krejt tu kthehen
mos i rrej qe stkom vlersu
vet keshtu e ke qu mendjen
nuk po tla veq ty fajtore
po vet fund dole n fitore
me shum probleme ty tkom majt
edhe nfund ti mle mas dore
nuk kam desht ket ndjenj me shpreh
qe ku erdhem jam bo dhe
nuk po muj kaq lehet me te harru
po du qe hala ti mem ndje

nuk kam desht ket ndjenj me shpreh
qe ku erdhem jom bo dhe
nuk po muj kaq let me te harru
po du qe hala ti mem ndje
menoje vet ket sen
se skom desht me tqit problem
edin ti ku e kom fjalen
okok,,,
pe lajm ket sen
spodu as kurr me tpengu
dije qe hala stkom harru
me kerkon stkom zavendsu
veq me ty kurr nuk kom lujt
okej okej..
koha e bom tveten
sa mke fy ti...
krejt tu kthehen
mos i rrej qe stkom vlersu
vet kshtu e ke qu mendjen
nuk po te la veq ty fajtore
po vet nfund dole fitore
me shum probleme ty tkom majt
edhe fund me le pas dore
nuk kam desht ket ndjenj me shpreh
qe ku erdhem jom bo dhe
nuk po muj kaq let me te harru
po du qe hala ti mem ndje
nuk kom desht ket ndjenj me shpreh
qe ku erdhem jom bo dhe
nuk po muj kaq let me te harru
po du qe hala ti mem ndje


Ky tekst u dërgua nga ........................



ERO (Eroll Osmani)
Featuring: Buk1
Publikimi: 30/01/2019


Ero - Mos Thuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Thuj".
3. Video është e këngës "Mos Thuj", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0