Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Ero - Le T'folin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

19/07/2019

2019-07-19T21:17:51+00:00

Këngë e albumit:

"Lakmitare"
-Diten qe t'njoftova,
zemren ty ta kom dhuru.
-E kam dit qe bon per mu,
ti je e vetmja per mu.
-Me ty do kaloj cdo mun n'ket jet...
sa tkam kerku, deri sa t 'kam gjet,

Ref.
-Le t'folin, le t'folin
Ty t'kam premtu...
Deri n fund ne pafundsi,
Dashni me t 'dhuru.

-Le t'folin, le t'folin
Ty t'kam premtu...
Deri n fund ne pafundsi,
Dashni me t 'dhuru.

-S'dua ta takoj nje tjeter,
sespe ty te kam pran.
-Jo jo nuk t ndrroj me tjeter
Vetem ti gjall me mban...
-Me ty do kaloj cdo mun n'ket jet...
Sa tkam kerku, deri sa t 'kam gjet.

Ref.
-Le t'folin, le t'folin
Ty t'kam premtu...
Deri n fund ne pafundsi,
Dashni me t 'dhuru.

-Le t'folin, le t'folin
Ty t'kam premtu...
Deri n fund ne pafundsi,
Dashni me t 'dhuru.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet