Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eroll Murati - Sjam Tradhtar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

edhe n'vdeksha
s'jam pishman
per mu jeta
s'vlen asgje

ishe e vetmja
ne ket bote
qe te deshta
por tani kot

me mashtrove
u largoveeeeee

le ta dij e gjith bota
se un nuk jam tradhtar
te kam dasht me gjith zemer
dhe fjalen ta kam dhan

e verteta eshte se ti
jeton me fantazi
enderron per vetveten
dhe sillesh sikur fmi

tash ma ben si per inat
shkon me tjer ti nat per nat

u zhgenjeva qe te deshta
u pendova qe t'besova

me mashtrove
u largoveeeeee

le ta dij e gjith bota
se un nuk jam tradhtar
te kam dasht me gjith zemer
dhe fjalen ta kam dhan

e verteta eshte se ti
jeton me fantazi
enderron per vetveten
dhe sillesh sikur fmi


Ky tekst u dërgua nga Dikushi*askushi

Eroll Murati - Sjam Tradhtar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sjam Tradhtar".
3. Video është e këngës "Sjam Tradhtar", por nuk këndohet nga Eroll Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eroll Murati:


Komente 0