A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Prinderit E Mi

Ne jemi tre femij
Na kan rritur me dashuri
Ne menyren me te mir
Na kan edukuar
Gjitmon suksese
Na kan deshiruar

Sa te mir jan
Prinderit e mi
Jan te bukur
Per mrekulli

Te dyt i dua pa
Asnje dallim ata i dua
Ata i dua me shum
Se shpirtin tim

Fjal nuk gjej per
Ata te them
Se ne zemren tem
E kan te parin ven

- poem written by Erona Bunjaku


- Submitted by Erona Bunjaku -

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  12


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019