Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erozioni - Nuk Dua Ta Di Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


më nuk të njoh
s’mund ta dalloj
fytyrën tënde
nga gjërat pa vlerë

shumë gjëra fshihen
prapa pasqyrës
ti qëndron para saj
asgjë nuk sheh

jeton në një botë me maska plot
ku e ardhmja jote është vetëm sot

më nuk dua ta di
at’ botë ku fshihesh ti
s’dua ta kuptoj
se duart e huaja
trupin tënd e ledhatojnë

ti shko me at’ plak ti shko
jo mos u anko
po po ai ka pare po
ka trupin tënd
ti kënaqu me to
vazhdo mos u kthe mo
sot është kuleta
nesër rrnoftë tjetra
jo spo ma nin për ty jo
nuk po du me t’pa mo



Publikimi: 01/12/2007



Më Shumë Këngë Nga Erozioni:


Komente mbi këtë këngë



Erozioni - Nuk Dua Ta Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Dua Ta Di".
3. Video është e këngës "Nuk Dua Ta Di", por nuk këndohet nga Erozioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.