Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erta Jonuzi - Premtim Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Asnjeri me mire se ty
Nuk e di tani
Pse jam merzitur une
E sa jam lenduar
….

Ti s’e do as miqesine
Pse me mban meri?
Ishim ne te dy
Ishim mire
S’e kuptoj
All has gone?

Refren
Kot e ke ti
S’rri dot nje cast pa mua
Kudo me ndjek
Watching my stories

Kot e ke ti
Monday to Sunday baby
Kudo me ndjek
All my day

A mban mend kur me thoje
I will be your best friend
Just, just one day
My best friend

Strofa 2
Zemerimi s’me kalon
Kur nuk flas me ty
Te gjithe k’te e kuptojne
E nuk me ngacmojne

Ti s’e do as miqesine
Pse me mban meri?
Ishim ne te dy
Ishim mire
S’e kuptoj
All has gone?


Erta Jonuzi - Premtim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtim".
3. Video është e këngës "Premtim", por nuk këndohet nga Erta Jonuzi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0