Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ertea Veis - Me Lini Te Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lini Te Pi".
3. Video është e këngës "Me Lini Te Pi", por nuk këndohet nga Ertea Veis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ertea Veis - Me Lini Te Pi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Orkestrimi:

Vani Rushiti

Muzika & Teksti:

Vojsava Alia

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

01/05/2021

2021-05-01T17:00:25+01:00Dashuria jote
Pse u kthye helm për mua
Pse nuk jemi më ne bashk
Kush gaboi as më thua

Ref.
Sonte më lini të pi
Sonte më lini të qaj
Për atë do ngre dolli
Gotat do ti thaj
Vall a quhet dashuri
Sa e dua dhe e shaj
Sonte te me flasë shpirti
Brenga mos të mbaj

: Për ç'do got do derdh një lot
Vetes ti kërkoj një pse
A mos vall ne bëm mëkat
A mëkati zgjodhi ne

Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Video Produksioni: MAX Production
Audio: Eran Pro Studio
Klarinete: Makis Tsikos
Guitar: Xhulio Imeri
M.U.A: Sageri


Komente mbi këtë këngë