Official Video

Ertila Koka - Moreno


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/09/2012

2012-09-26T12:25:58

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moreno" kënduar nga Ertila Koka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ertila Koka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ertila Koka: