Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ertila Koka - Sa Më Ke Munguar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 8

Komente

Asnjë Koment

15/05/2014

2014-05-14T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Më Ke Munguar" kënduar nga Ertila Koka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ertila Koka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ertila Koka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet