Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ertila Koka & Fisnikët - Ne Të Dy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Të Dy".
3. Video është e këngës "Ne Të Dy", por nuk këndohet nga Ertila Koka & Fisnikët.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ertila Koka & Fisnikët - Ne Të Dy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Teksti:

Agim Gerguri

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Fisnikët

14/12/2018

2018-12-14T15:02:48+00:00[Agimi:]
Se kam prit, se do te shoh
Kaq shum vite, kan kalu
E kam prek, fundin e jetes
Ne kurbet kur jam largu.

[Ertila:]
Me kan then, se ke ikur larg
Me ke len, pa then asnje fjal
Zoti e din, sa te kam prit
I humba shpresat,une nje dit.

[Ref.:]
Ne te dy, s'do tjemi bashk
Por dashnia, nuk eshte shu
Arome te shpirtit, un te kam
Keshtu fati, u paska shkru.

[Agimi:]
Se kam prit, pas kaq shum vitesh
Do te ndjeja, prap per ty
Se kam dit, qe kaq shum dhemb
Ne zemren time, paske hy.

[Ertila:]
Me kan thene, se me ke harru
Nuk kam dasht, asnjeher ne pranu
Tash jam zonja, e tjeter kujt
Fjalt e tua, ne zemer i kam rujt.

[Ref.:]
Ne te dy, s'do tjemi bashk
Por dashnia, nuk eshte shuuu
Arome te shpirtit, un te kammm
Keshtu fati, u paska shkruuu

[Ref. 2X:]
Ne te dy, s'do tjemi bashk
Por dashnia, nuk eshte shu
Arome te shpirtit, un te kam
Keshtu fati, u paska shkru.


Ky tekst u dërgua nga Florjant Shahini
Më Shumë Këngë Nga Ertila Koka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet