A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Ervin Bushati & Irini Qirjako - Lidhe Qenin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Irini Qirjako

Këngë e albumit:

"Provokon"


Dy shelege ne nje porte DALE DALE x2
Njera bejk e tjetra sorke DALE DALE x2
Lidhe qenin ti moj qene DALE DALE x2
Se mos me kafshon per kembe DALE DALE x2
Cka nje qen na u terboft DALE DALE x2
Qe sme le te hy ne porte DALE DALE x2

Cka nje qen na u terboft DALE DALE x2
Qe sme le te hy ne porte DALE DALE x2

Ti moj ti, lidhe pak qenin
Sa i mire
Me qafsh mua, lidhe pak qenin
Nuk e lidh dot
Do na grisesh pantollat oi ti
Per kok te sateme nuk e lidh sot
1 minut oj ti, lidhe te qifsha tetemen

Lidhe qenin OOO lidhe qenin x2
Lidhe qenin ti moj qene, lidhe per shpirt te sateme x2
Se mo mos se, se mo mos se, se mo me kafshon per kembe x2

Lidhe lidhe x2

Lidhe qenin ti moj qene DALE DALE x2
Se mos me kafshon per kembe DALE DALE x2

Lidhe qenin ti moj qene DALE DALE x2
Se mos me kafshon per kembe DALE DALE x2

UHUHU...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019