Official Video

Ervin Bushati - Kolazh Me Kenge Shkodrane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/05/2013

2013-05-11T00:31:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Me Kenge Shkodrane" kënduar nga Ervin Bushati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ervin Bushati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:

Më Shumë...