Official Video

Ervin Bushati - Potpuri 2018  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/04/2018

2018-04-07T17:00:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2018" kënduar nga Ervin Bushati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ervin Bushati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:

Më Shumë...