A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ervis Behari - Djaleri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2016

2016-06-21T12:00:03

Djaleri qe shkrep, je si lume e det
Ah njeriu shkrete aman qe ste ka per jete.
Me degjoni ju , o djema te rinj
Beni qejf or qejf sa ti nxirrni uje te zi

(Refreni x2)
Do vij dimri me debore
Zjarri do te behet hi
Do kendojme nje kenge malli
Djaleri moj djaleri

Djalerine o zot mos e hidhni kot
Do ta qaj me lot
Se i ri nuk behesh dot

Ah moj djaleri ,zjarr qe s'fikesh ti
Sa te kane zili te do plak edhe i ri

(Refreni x2)
Do vije dimri me debore
Zjarri do te behet hi
Do kendojme nje kenge malli
Djaleri moj djaleri


Ky tekst u dërgua nga AlexxgaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019