Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Plaka Mbi Taka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  148

Do kercejme do hedhim valle...
Do harrojme se kemi halle...
cka me shume se ne rinia...
Dime dhe ne nga dashuria!

Ervis:
Plakun mos e merr me vete, se pastaj te thote lanete
Bej ca qejf moj e uruar sa ke kemb e sa ke duar
Bej ca qejf moj e uruar sa ke kemb e sa ke duar


[Refren 2x]
O na zu na zuri vapa,
u terbu terbua plaka!
O po nuk po shuhet flaka,
S'do t'ja dije plaka per taka!

Ktheni gotat dhe kendoni, ashtu si e do zakoni
Le ta marri vesh rinia, se ka gjak dhe pleqeria
Le ta marri vesh rinia, se ka gjak dhe pleqeria

[Refren 2x]
O na zu na zuri vapa,
u terbu terbua plaka!
O po nuk po shuhet flaka
S'do t'ja dije plaka per taka!

S'do t'ja dije plaka per taka!!!


Ky tekst u dërgua nga Mateo ShtiniErvis Behari
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/09/2018
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila


Ervis Behari - Plaka Mbi Taka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plaka Mbi Taka".
3. Video është e këngës "Plaka Mbi Taka", por nuk këndohet nga Ervis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente 0