Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervis Behari - Si Ma Do Kafene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

"Hajde moj me sduroj ta Pim nje kafe
Do ta bej me Doren time Doren mos ma kthe
O hajde moj me sduroj se je goxha cupe
O sy e flok ngjyre kafeje per tu pir ne kupe

X2
Si ma do moj si ma do si ma do kafene
Si ma do moj si ma do spo ta gjej midene

Hajde moj me sduroj ta Pim nje kafe
Hajde se su be qameti fjalen mos ma kthe
Hajde moj me sduroj me fute ne dhe
Mbase na shkon muhabeti sta kam me hileX2
Si ma do moj si ma do si ma do kafene
Si ma do moj si ma do sta gjej dot midene


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaErvis Behari
Publikimi: 23/11/2022
Video Produksioni: Ar Visual
Regjia: Edlira Baholli Panoti
Montazh: Edlira Baholli PanotiErvis Behari - Si Ma Do Kafene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ma Do Kafene".
3. Video është e këngës "Si Ma Do Kafene", por nuk këndohet nga Ervis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ervis Behari:


Komente 0