Erza Jashari
Erza Jashari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 26 Nentor 2006
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari

Biografia

BIOGRAFIA: Erza Jashari është një poete e vogël. Ajo që në moshë te vogel ka filluar te shkruaj poezi. Erza ka shkruar poezi edhe per 1 Qershorin dhe e ka kenduar ne klase. Ajo ka pasion edhe vallzimin dhe ka marr pjesë edhe në nje event per 7 Mars (Dita e Mesuesit)....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo një poezi »


Komente 0