A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për 8 Marsin

8 Marsi

Mos harro se ke nje njeri,
Qe gjithmon pran te rri
Dhe ajo quhet nene,
Pra nje emer qe embel tingellon

Kah do qe ti te shkosh,
Per te do mendosh
Pra ti o njeri duaje nenen,
Sa eshte me ty!

- poem written by Erza Jashari


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  10Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019