A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Femrat Myslimane

Moj motra muslimane
Krenohuni je jeni ne fen islame
Askush te drejtat e juaja nuk do ju mohoj
Zemren tuaj askush nuk do ta lendoj
Pastertia juaj ne zemer gjithaqka do mund
Asgje ne ket bot nuk do ta humb
Hijabi I juaj do shendris gjithmon
Dhe ket te drejt askush nuk jua mohon

- poem written by Erza L Rudaku


- Submitted by erza147 -

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018