A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ti Shkruash Poezis

Shkruaj gjdo dit vargje te bukura
I shkruaj strofet I shkruaj poezis
I shkruaj rreshtav I shkruaj dashuris
Ti shkruash poezit do te thot
Te jesh I drejt me vet veten
Ne pozi kur te shkruash thuaje te verteten

Ti shkruash poezis do te thot ti ndjesh rreshtat
Frymzimi I poezive nga zemra e poetve
Ti shkruajm poezis disa rreshta te lumturis
Ti shkruajm poezis me vargun e harmonis

- poem written by Erza L Rudaku


- Submitted by erza147 -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018