Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Erza Muqoli - C'est Quoi Ça  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/10/2019

2019-10-21T18:38:37+00:00

Këngë e albumit:

"Erza Muqoli"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "C'est Quoi Ça" kënduar nga Erza Muqoli.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "C'est Quoi Ça".
Videoklipi nga Erza Muqoli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Erza Muqoli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet