Më mbaj mend (për 1 muaj)


Escobars - Anytime Anywhere

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anytime Anywhere".
3. Video është e këngës "Anytime Anywhere", por nuk këndohet nga Escobars.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Escobars - Anytime Anywhere  (Feat. Noizy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  47

Këngë e albumit:

"The Art Of Roads"

Komente

9 🔥

Featuring

Noizy

01/11/2015

2015-11-01T11:00:00+00:00Escobarsss
Its that south boy and I did it
Bow down I'm too viscous
Where I'm from theres blood spilling
Death signs with no feelings
Killers world, we'll keep digging
Find the gold and keep digging
Money talks I keep wishing
Them bummy boys, they fake living like
Who the fuck are they watching boy
Stunt with them like a rainbow
We'll shine like flake o
Ka pas by them red souls
I touch down in that big vogue
Post trap with that hot blond
Game done no game won
Either way my team strong
I'll fuck , so come strong
We fuck back we take souls
Red and black we world known
ZinZin my main don
Swear to god to death row
I'll ride on them just say so
...... we go boy
We living life fuck them though

Anytime anywhere anyhow anyday
Anytime anyway anywhere anyday

I dont even blame you when you cant control your feelings
Moneys so tough
Money riding cant you see me
You see me im fucking rich
Yeah im only 26 you cant even make all of it

Look strong muscle behind the smart brain
Life like a game of chess
Checkmate
The hardest university in the world is the streets
Im the best student sir, you can check my CV
See started with the partners
They talking bout the petrol but we fucking with that oil shit
Money from the goverment but we aint fucking with it bitch
Ride or die soldier OTR
Limitless
Follow my lead bitch
Follow my lead
The key to succeed
Sounds like the fuel that you need
Pick up the speed if you still want a seat
Hundred dowgz out there fam they just wanna eat

Anytime anywhere anyhow anyday
Anytime anyway anywhere anyday
I dont even blame you when you cant control your feelings
Moneys so tough
Money riding cant you see me
You see me im fucking rich
Yeah im only 26 you cant even make all of it

I dont even blame you when you cant control your feelings
Moneys so tough
Money riding cant you see me
You see me im fucking rich
Yeah im only 26 you cant even make all of it

So don't go like you're hard, like ur boys are spreadin toys
Your inner situations from ur boys about my boys
Yeah ur scared to shit we run this, that dirty South free london
That 52 we done that, we are hustlers dowg we said that
Yeah ur scared to shit we run this, that dirty South free london
That 52 we done that, we atê hustlers dowg we said that


Ky tekst u dërgua nga Zanfina
Më Shumë Këngë Nga Escobars:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet