Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri - Faqet E Bukura Si Molla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Rino Boci

Komente

Asnjë Koment

06/11/2019

2019-11-06T18:45:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Faqet E Bukura Si Molla" kënduar nga Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Esmeralda Kaso & Vilson Pjetri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Esmeralda Kaso:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet