Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Ester Hoxha - Kush Je Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/06/2010

2010-06-28T19:09:29

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10
Ne dritare perball meje
Cdo mengjes shikoj
Sa her hapet
Sa her mbyllet
Veten e harroj kafen me te e pi
ne disstanc me te e shijojjjj
Por nuk me sheh ai
Fare nuk e di se ekzistoj

REF
Emrin jo nuk ia di
kush je ti o njeri
Ekziston ne jeten time
Si kaprico e cdo stine
kush je ti o njeri

Nuk jam bjonde
Si Nikita
Dhe nuk di te vras
Delikate jam me Loliten
thon se ngjas
Por ne shenjester un
Gjate do te kem se me cmend
Kur nuk te shoh nje dit jeten time ti e merr peng

REF
Emrin jo nuk ia di
kush je ti o njeri
Ekziston ne jeten time
Si kaprico e cdo stine
kush je ti o njeri

Sot dritarja rri e mbyllur dhe
njeri se hap
Ka ndryshuar jeta ime me nuk eshte e bardh
Do te t'kerkoj pa fund
Ne tok apo ne qiell
Prap te gjej
dhe do te t'them nje fal
Fare shkurt:UN TE NDIEJ

Emrin jo nuk ia di
kush je ti o njeri
Ekziston ne jeten time
Si kaprico e cdo stine
kush je ti o njeri
Kush je ti o njeriiiiiiiiiiii


Ky tekst u dërgua nga Selina SeliKartolina (1)

U krijua nga D.K 2019-10-29 19:39:44
Ekziston në jetën time
Si kapriço e çdo stine

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Ester Hoxha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet