Më mbaj mend (për 1 muaj)

ESTTO - Per Qdo Nat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Reff:
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate...aaaa
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate ,une vi prap
Thirrem per cdo nate...aaaa
Thirrem per cdo nate ,
Per cdo nate ,per cdo nate , per cdo nate baby
Thirrem per cdo nate...aaaa

Trupat renqethen kur bohen njo
Vec tym po lshon
Hajde ma ngat mos e le ti per ma vone
Po du met pas ty , all night long
En cdo sekond
Mos e meno jo ski mi ra pishmon

Vec ti e din qysh me bo syn
Ma t’bukur sem kan pa syt
Sa mire po dukesh kur po t’shoh ty naked baby
E di un ca menon ti
E di un qysh po don ti
Se pervec meje s’tbon mu ni kerkush ma hight
ESTTO
Publikimi: 18/05/2017
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Orkestrimi: Dj Jojo
Video Produksioni: Imagine Films


ESTTO - Per Qdo Nat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Qdo Nat".
3. Video është e këngës "Per Qdo Nat", por nuk këndohet nga ESTTO.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ESTTO:


Komente 0