A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ethet E Së Premtes 2

Prezantuesit: Adi Krasta
TV/Radio: Vizion Plus /

Edicioni dytë i ‘Etheve’ u mbajt në vitin 2004, ku fitues u shpall Luis Ejlli, i cili më pas përfaqësoi edhe Shqipërinë në Eurovision. Atë vit pjesëmarrës ishin edhe Samanta Karavella, Teuta Kurti, Vesa Luma, Rona Nishliu, Kamela Islamaj etj.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019