Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ethet E Së Premtes 3

Prezantuesit: Adi Krasta
TV/Radio: /

Për të tretin vit radhazi Ethet E Së Premtes po pasuronte tregun muzikor shqiptar, me artistë të rinjë me shumë vlera. Edicioni i tretë solli në skenë emra si: Greta Koçi, Linda Halimi, Hersi Matmuja, Besart Halimi, Mateus Frroku, Flaka Krelani. Këtë vit fitues u shpall Erti Hizmo.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3


Komente mbi këtë festival


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet