A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Etnon Feat. Noizy

It Don't Stop ➡ It Don't Stop

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Infinity_disaster


It Don't Stop

Eii Eii ...
A tkom than se .. I drop it like is hot
Une Step up in a Club, krejt e din .. WHATS UP
Jam ai tipi nga Shqipnia , i dashtun nga rinia
Sa her se hina mrena , me kapuqa me shamija
Kena femrat ma klasik , tipi sarkastik
Juve po ju vjen inati se kerkujna sja rrasi
Noizy bombastik , me fllow fantastik.
Mr.Lova Lova ose , Mr.Can Touch mee
Jom i paprekshem , emer i pervetshem,
Dallona prej krejtve, (I Perjet'shem...)
Aumm ..and I Drop it like I'm bad boy !
Dhe kur tum shihni krejt mthoni:
IS A BAD BOY !

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...

Me Jack and Soda,
Kurrizi bjen ne sofa,
Me puro Butana,
Boj tym deri sa të ngopna
Si Marco Polo,repin e kom Manie,
Lundroj neper hip-hop ,
Se jom 'Zote shpije'
Zoouus in this game
Ftyrat ndrrohen
krejt bohen i try to say,
...
Prap pe bojna me qef
edhe pse me 30 e ma shum
vjet,skan shum rendsi
kur na e bijna ,
..
e nese e kom gabim bindem,
Music is my life , and
Rap is my KinGdom.

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...

I Specializun ajrin
me bo t'elektrizum
kado qe shkojn njerzit
emrin tem e njoftun
him neper cluba material per DJ
inspirim per femnta ton naten po kcejn
Hot.. SPOT ky sen dhez edhe pa SPOT
B-H-D niveli i arritun HIP-HOP.

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...


It Don't Stop

Eii eii
Did I tell you that… I drop it like is hot
Me Step up in a Club, everyone knows…WHAT’S UP
I’m that guy from Albania, loved by young ones
Every time we get inside, with hats and scarfs
We have the most classic women, sarcastic type
You envy coz I don’t give a fuck
Noisy bombastic, with a fantastic flow
Mr. Lova Lova or , Mr. Can’t Touch mee
I’m untouchable, proper noun
I’m different from everyone else (Endless)
Aumm … And I Drop it like I'm bad boy!
And when you see me everyone should say
IS A BAD BOY!

Boom Boom Drop,
And i drop it like is hot,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire , we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...

With Jack and Soda
Back drops in the sofa
With Butana’s cigar
I make dime till I’m full
Like Marco Polo, rep is my thing
I go through hip-hop
Coz I’m the head of the house
Zeus in this game
The faces change
Everyone becomes… I try to say
….
Again we are making it with fun
Even though 30 or more years
They aren’t so important
When we bring it on
….
And if you think I’m wrong, convince me
Music is my life, and
Rap is my Kingdom

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...

I’m a professional to make electric air
Everywhere that people go they know my name
We enter in the club and we give material to the DJ
Inspiration for our girls to dance through the night
Hot.. Video this thing has a hearing even without a Video
B-H-D achieved level in HIP-HOP

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018