Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kënga “Milion” Me Mbi 1 Milion Klikime


Nuk ka akoma asnjë votë

[19-11-2015]
Etnon, me lansimin e këngës së tyre “milion” me datën 15 tetor, tashmë kanë arritur mbi 1 milion klikime ne kanalin Youtube.

Etnon, është grup që dinë të sjellin mjaftë shpesh projekte muzikore, të cilat dëgjohen mjaft shumë dhe janë të pëlqyera nga publiku.

Kënga “Milion” e grupit në fjalë radhitët një ndër këngët më të dëgjuara nëpër radiostacione të ndryshme.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull