Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kaltrina E Genci Vijnë Me “Nuk është Njëjtë”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
[22-11-2015]
"Nuk është njëjtë" titullohet balada e re e Kaltrina Selimit dhe Genc Prelvukajt. Teksti është krijuar nga Genci, në kitarë Agron Peni, në violinë Festim Fanaj dhe në çello Adorel Haxhiaj. Balada përmban dhe klipin, i cili në pak minuta ka marrë pëlqime të mëdha. Ky projekt dallon nga të tjerët në melodinë freskuese që posedon, por mbi të gjitha mjeshtëria e bashkëpunimit të këtij grupi artistësh, të cilët i japin jetë çdo pune që u bie në dorë.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Dergoi: arsimdiber
Komente mbi këtë artikull