Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fansi I Flaktë I “Etnon” Ia Vë Djalit Emrin Për Nder Të Grupit


Nuk ka akoma asnjë votë

[25-01-2016]
Rap grupi i njohur Etnon dikur e filluan kerrierën si Etno Engjujt dhe ishin ndër grupet më të pëlqyer të asaj kohe, kjo pasi muzika hip-hop ende s'ishe zhvilluar në tërësi.

Ata vazhdojnë të pëlqehen edhe sot por me ndryshimin e stileve dhe ardhjen e rrymave të reja në tregun tonë edhe shija e publikut ka ndryshuar, mirëpo prap se prap ka fana të atillë që ende i mbajnë mend dhe janë kudoi pas tyre.

Një fans i flaktë i tyre së fundmi i ka vërë emrin djalit të tij Etnon, si emri i grupit të tanishëm, pasi ai ka qenë një adhurues i madh i tyre. Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Milot Hasangjekaj, një nga antarët e grupit:

“Etnoni bukuroshi i vogël të rritet me prind e me shëndet, fat e u bëftë plak i urtë me mjekër! E pata ndjenjë të veçantë kur e pashë këtë koment… Respekt dhe falënderim të madh për babin e Etnonit!”, ka shkruar Miloti në reagimin e tij.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull