Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Etno Engjujt - Broke As Fucked
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Broke As Fucked".
3. Video është e këngës "Broke As Fucked", por nuk këndohet nga Etno Engjujt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etno Engjujt - Broke As Fucked  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Etno Engjujt"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:005/8 nisem per qytet
kjo eshte kang shum e vjeter qe ne fore eshte apet
jom vesh per me dal dika me thy qafen
me dal me pi caffen edhe pse nuk e pi caffen
po qashtu po bje fjala se per femna po dal
me kshyr qka po zihet me kon pak ma aktual
ja kom qi nanen qetasht kom fol si intlektual
shkurt bre vlla me kshyr me qi najsen po dal


Ky tekst u dërgua nga  LejLa
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë