Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Etno Engjujt - Per Club  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vitamin E"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Club" kënduar nga Etno Engjujt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

F-Tim - Per Club

Ref:2x F-Tim
...................................................
Qyki sen osht F-tim edhe Blerta stars
Qyki sen yoo shkon per gjdo SHQIPTAR
Kur o fjal per clik lena ti neve
Na kur vina knena kejt n'kom ti qojna
...................................................

F-Tim
...................................................
Qe qe-kirate ti qit sen ngo ti knena kush po vjen
Blerta F-Tim me 1 vend qonu nkom mos rri me 1 vend
Un e boj ti e ngon haveri jem
Nese je dhip i fort dridhe ti me qit sen
F-to the T-to the I-to the M
Une jom ktu lshoni ju tash rend
Un e kalli saher qe vi une nuk jom V.I.P
Une jom Vushtrinali ti e din qa boj une kur vi
Ti e din qa zgjedh une kur jom
Qiti seni zonin ja lshon
Se qa boj une boommm bon nermal qe ti e ngon
Femna t'forta sonte ntana ont po shohh shohh
Shum mu kan afru ngat po une nuk pi njohh njohh
Po ajt se nuk ka lidhje une me to njoftona
Heke marren se nsy pot sho qe pot ka ona
..................................................

Ref:2x F-Tim
...................................................
Qyki sen osht F-tim edhe Blerta stars
Qyki sen yoo shkon per gjdo SHQIPTAR
Kur o fjal per clik lena ti neve
Na kur vina knena kejt n'kom ti qojna
...................................................

Blerta Stars
...................................................
Ej kqyre qfar tripi me ket tipin ja nisi
A ki qe ki fllo bitch une ta gerrditi
Une sonte jom bo gati me F-Tim bojna party
Bohum gibs pinajack kral e kralic hesapi
Une gojen ty ta hapi kur po nin qysh repovati
Majt ndjatht posht nalt si esteci un t'hallakati
Thene akllin kallne barin qoni durt nalt te ton
Livriti me ket beat prej ksaj anes tjetren ane
Une pe sho qe po lshon fore po spe vrej qka po thu
Une po shoh qe po ma lyp po ti ski stil me mu afru
Une tensionin po ta rriti po une e ti smun tnjoftohem
Per mu kon une dhe ti duhet qjelli me puth token
...................................................

Ref:2x F-Tim
...................................................
Qyki sen osht F-tim edhe Blerta stars
Qyki sen yoo shkon per gjdo SHQIPTAR
Kur o fjal per clik lena ti neve
Na kur vina knena kejt n'kom ti qojna
...................................................

B52 - Per Club

B52
.......................................................................
Ton naten dridhe belin afromu sa ma ngat
Shtinja flaken loqk dridhe dridhe edhe pak
Kejt club-i ty pot sheh gjinja ja kan nis
E po shahen e po nxehen se ........
Shac qo next e kejt po piskasin
Ejj DJ lshoja zonin
Rrum bomm bomm bojna zhurm
Kom party shoqnija vijn e bujn
Do me fusta e do me minica
Mashkujt marrin poza tu u fry me mishiqa
Ta mer mendja qe sonte ka me bo porniqa
Ju e dini qe e kallim kat shkojna jena nisha
Qoni durt nalt e boni qef sonte
Se shum sexy femene zemer te kokshe
Midis salles tu u knaq e naper qoshe
Zemer shok kom sadush biri edhe shoqet
.......................................................................

Master Gold - Per Club

Maksi:

Mere ni pije zemer hajde knej
majtas djathtas dridhe veq per ne
qashtu qysh dim na qashtu dojm me kall
zemer jam i 3nt ta qes njersen ne ball
nese nuk e din jam kthy me Master Gold
tash jena n´stil te ri e nuk jena mo ne old
tana venet gold tana senet pink tana femrat didhen unaza bling bling

Master Gold:

Un jom Master Gold heren e par tash po vi
po ta bi ni sen t´ri n´veshin tond per me ni
kjo osht hera par qe po hy ne mikrofon
senin qe e boj un tash publiki pe lakmon
po lakmon zemer po t´vrejt edhe ty
mos thuj qe t´vjen mare thuma drejt ne sy
kallxo qysh je prefect edhe un jam per ty
hajde sonte bashk na dyt kena me thy

Refren:

Na dy une ti po vim edhe ni her
MaksiMaster Gold prap si qdo her
ti e din zemer qysh na e kallim
se ka t´shkojm na na vendin e ringjallim./2x

Maksi:

Master Gold senin pe kall
qdo kush qe o mrena pe nin veten gjall
hajde tash nisja pi
kallxoje veten theje edhe ti
edhe un pe thej po kcej qysh po du
po t´sho ka sillesh n´tona ant tu rotullu
ti je kejt ok ti je schatzi me viz
afromu ma ngat ta ha vathin ne kthiz

Master Gold:

Je me mu zemer je tash me Gold
kallxoma stilin jo me ma bo old
hajde dridhe zemer qashtu qysh kom qef
sonte niju mir edhe maren mos e mshef
krejt bups nalt i ke qu mu pom tranon
ka pe dridh e pe sill ment po mi rotullon
ndash Master Gold ndash thirum n´emer
sonte une ti po bojm qef zemer

Refren:

Na dy une ti po vim edhe ni her
MaksiMaster Gold prap si qdo her
ti e din zemer qysh na e kallim
se ka t´shkojm na na venin e ringjallim./4x
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...