Më mbaj mend (për 1 muaj)


Etnon - Numer Njo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Numer Njo".
3. Video është e këngës "Numer Njo", por nuk këndohet nga Etnon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Etnon - Numer Njo  (Feat. Blero & Astrit Stafa)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"20 Hite 2011"

Këngë e albumit:

"Best Hip-Hop 2011"

Këngë e albumit:

"Ethnomenon"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blero

Featuring

Astrit Stafai

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00GenTz:
Qdo 2 vjet na vim
Qdo 2 vejt na kthehum
ksaj radhe per her tpar me Astrit Stafen
Bleeroo..Bleeroo

mami ky sen shkon per ty ..

mama ti punon shum dy ndrime i mban
e zojë e vetes qaj qe s'tka t'shan
vleren pare ja din krejt banesa ty don
cdo fustan qe t'qkyhet ti kep e harnon
e di pare ski t'ri me ble
ne ni gasonier e lumtur ti je
e besom parja vjen e shkon
e ne fund krejt kan qef me pat karakterin tond
per mu je nr.1 ti si femen e lir
ke ambicje e shpres per ni jet mat mir
ti se ke problen nese nuk e .......
as kuzhin tmir per to veten nuk e shet
lexon se beson qe pamja kalon
ti je higet clas qysh duhet me kon
me 1 miljon telashe jeten e shtyn
ti je yll per mu e tjerat nuk pom vyn

reff:(BLERO -ASTRIT STAFA )

ti je hana ti je baby ti je hany ti je crazy 2x

MILOTI:

per mu je nr.1 para teje kerkush hiq
ti je shum e drejt sdon karrier t'Flliqt
nuk je prej atynve qa kan pare ti je ndryshe krejt
(ti je tjeter femen) fol shum omel krejt i bon per veti
je bo sikur tjerat thu qajo osht mas leti
ski faj pse i shan shum e ki met drejt
e hupin kur i kan veq 15
shum e lezetshme sjellja perfekt
prej A deri ne ZH ti je komplet
veq omel ti fol edhe kur duhet me sha
(ishte bukur )
ti veten pe mban ski nevoj mu bo yll
ti yll je lind krejt me fol keq kerkush nuk po nin
se mir jom kat njo levizje ka ti sho
I LOVE YOU MUCH SE NR.1

reff

ti je hana ti je baby ti je hany ti je crezy (qaq je e mir sa qe pot thiri crezy)


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë Këngë Nga Etnon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet