A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Etnon - Music Is My Ghetto  (Feat. Dj Blunt & Real 1)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Real 1

Featuring

Shaolin Gang

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Summer Trip"

Këngë e albumit:

"7th Chapter"

Këngë e albumit:

"Classic G"


Dj.Blunt:

One'Two - One'Two
It's ur number 1 Dj.Blunt
I got Etnon up in here
Real 1 what'up ..'Uuu Music is my Ghetto

Gentz :

My life is rithem , drinking
and that is schampain
mamy is club banging
cars and bars and sexy lavazh qe doken hot
bikinit bazenat e plazhat , nejat e sexit masazhat ,
ato nihen 0 , This is my gheto ..

Real 1 :

Qekjo o Electro ,
Welcome to the Ghetto
Munesh me na ni gjithka
Ha'a'a'a'a ..
Shampain o me veti
femnat doken Sexy
lypna na gjen n'plazh najkaa
Ha'a'a'a'a . . Music is my Ghettoo

Dafina.R:

Party PeopLe let's get on and
let's get on and let's got on.
Party PeopLe let's get on and
let's get on and let's got on.
MmMmMmMmMm . . . !!!

MiLoti:

Hi... Hitech
shum high trippin' you wack
shum lek... jo tek
bi perfekt e rres jom vet
check... femnat mat mira knej
nejat mat mira knej
ato jan 0, this is my ghetto

Gentz:

yeah, tesha me ngjyra, ftyrat
happy femnat jon n'dance flow
jo me lule flokt t'pita dope
dridhen me belis boyyy..

Real 1 :

Qekjo o Electro ,
Welcome to the Ghetto
Munesh me na ni gjithka
Ha'a'a'a'a ..
Shampain o me veti
femnat doken Sexy
lypna na gjen n'plazh najkaa
Ha'a'a'a'a . . Music is my Ghettoo

Dafina.R:

Party PeopLe let's get on and
let's get on and let's got on.
Party PeopLe let's get on and
let's get on and let's got on.
MmMmMmMmMm . . . !!!

Is Electro'electro'electro..
This'this'this _ Elecetro . . .

Real 1 :

Qekjo o Electro ,
Welcome to the Ghetto
Munesh me na ni gjithka
Ha'a'a'a'a ..
Shampain o me veti
femnat doken Sexy
lypna na gjen n'plazh najkaa
Ha'a'a'a'a . . Music is my Ghettoo

Dafina.R:

Party PeopLe let's get on and
let's get on and let's got on.
Party PeopLe let's get on and
let's get on and let's got on.
MmMmMmMmMm . . . !!!


Ky tekst u dërgua nga  weezy   eliesa   ByccHi   saramk   kodannche
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019